Konsultavimas

Nekilnojamojo turto sritis yra kompleksinė ir apima daugelį teisės šakų, todėl klaida ar netinkamas dokumentų įforminimas gali kainuoti itin brangiai. Mūsų konsultacijos yra išskirtinės tuo, jog teorinės žinios yra paremtos nuolatine komandos praktika dalyvaujant daugelyje nekilnojamojo turto procesų. Sukaupta 15 metų darbo patirtis leidžia kiekvieną situaciją įvertinti profesionaliu žvilgsniu bei pasiūlyti geriausią problemos sprendimo būdą.

 • Konsultavimas nekilnojamojo turto teisinių santykių srityje
 • Sutarčių ir dokumentų, reikalingų projektavimo, statybos, teritorijų planavimo procesuose, rengimas
 • Atstovavimas santykiuose su valstybės ir savivaldos institucijomis bei trečiaisias asmenimis teritorijų planavimo, projektavimo bei statybos srityse
 • Atstovavimas nuosavybės teisių į išlikusį nekilnojamąjį turtą atkūrimo procese
 • Pagalba sprendžiant ginčus ar kitus su teisinio reguliavimo aspektais susijusius klausimus, iškilusius projektavimo, statybos, teritorijų planavimo procesuose, taip pat gaunant projektavimo sąlygas, statybą leidžiančius dokumentus bei atliekant teritorijų planavimo, statybos užbaigimo, teisinės registracijos procedūras
SPRENDIMAI, KURIŲ IEŠKOTE

Mūsų teikiamos paslaugos

Kadastriniai matavimai

Pastatų, patalpų, inžinerinių statinių ir tinklų kadastriniai matavimai; žemės sklypų geodeziniai matavimai; riboženklių atstatymas vietovėje; žemės sklypų ir pastatų naudojimosi tvarkos nustatymas; bendro naudojimo patalpų dalių paskaičiavimo projektai.

Geodezija

Topografinės nuotraukos; pastatų išpildomosios (geodezinės-kontrolinės) nuotraukos; inžinerinių statinių ir tinklų išpildomosios (geodezinės-kontrolinės) nuotraukos; pastatų ašių nužymėjimas.

Teritorijų planavimas

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai (žemės sklypų sujungimas, padalijimas, atidalijimas, pertvarkymas); žemės sklypų pagrindinės žemės naudojimo paskirties keitimas; kaimo plėtros žemėtvarkos projektai.

Projektavimas

Pastatų ir patalpų paprastojo remonto, kapitalinio remonto, rekonstrukcijos projektai; pastatų ir patalpų paskirties keitimo projektai; naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų formavimo schemos.

Interjero dizainas

Interjero stilistinės koncepcijos; 3D interjero vizualizacijos; interjero dizaino projektai; apdailos medžiagų ir interjero detalių parinkimas; autorinė priežiūra.

Konsultavimas

Konsultavimas NT teisinių santykių srityje; atstovavimas teritorijų planavimo, projektavimo, statybos srityse bei nuosavybės teisių į išlikusį NT atkūrimo procese; sutarčių ir kitų dokumentų rengimas.

Liko neatsakytų klausimų?

Kviečiame Jus išsamiau susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ir kreiptis į mus dėl Jums iškilusių klausimų.

info@kmcentras.lt

+370 604 19959

(85) 2600759

Kalvarijų g. 11-8, LT-09310 Vilnius

  ADRESAS

  Laisvės pr. 60-419, LT-05120 Vilnius

  DARBO LAIKAS

  I-V 8.30 - 17.30

  TELEFONAS

  +370 604 19959

  EL. PAŠTAS

  info@kmcentras.lt