Teritorijų planavimas

Teritorijų planavimas – nustatyta procedūra terotorijos vystymo bendrajai erdvinei koncepcijai,žemės naudojimo prioritetams, aplinkosaugos, paminklosaugos ir kitoms sąlygoms nustatyti, žemės, miško ir vandens naudmenų, gyvenamųjų vietovių, gamybos bei infrastruktūros sistemai formuoti, gyventojų užimtumui reguliuoti, fizinių ir juridinių asmenų veiklos plėtojimo teisėms nustatyti.

Planuojant teritorijas, numatomos bei teisiškai įforminamos priemonės ir sąlygos, leidžiančios pakeisti kraštovaizdį, infrastruktūrą ir žemės naudotojų veiklą.

Teritorijų planavimas įgyvendinamas taikant bendrąjį, specialųjį ir detalųjį planavimą. Bendrieji planai sudaromi teritorijos naudojimo prioritetams, raidos tikslams ir strategijai nustatyti. Specialieji planai skirti vienos ar keleto veiklos sričių bei žemės naudmenų plėtros ir tvarkymo programoms, sąlygoms ir sprendiniams parengti. Detalieji planai rengiami savivaldybės teritorijos dalių žemės sklypo naudojimo ir veiklos jame plėtojimo sąlygoms, teisėms ir prievolėms nustatyti, pakeisti arba panaikinti.

 • Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai
 • Žemės sklypų pertvarkymas
 • Žemės sklypų padalijimas
 • Žemės sklypų atidalijimas
 • Žemės sklypų sujungimas
 • Žemės sklypų pagrindinės žemės naudojimo paskirties keitimas
 • Kaimo plėtros žemėtvarkos projektai
SPRENDIMAI, KURIŲ IEŠKOTE

Mūsų teikiamos paslaugos

Kadastriniai matavimai

Pastatų, patalpų, inžinerinių statinių ir tinklų kadastriniai matavimai; žemės sklypų geodeziniai matavimai; riboženklių atstatymas vietovėje; žemės sklypų ir pastatų naudojimosi tvarkos nustatymas; bendro naudojimo patalpų dalių paskaičiavimo projektai.

Geodezija

Topografinės nuotraukos; pastatų išpildomosios (geodezinės-kontrolinės) nuotraukos; inžinerinių statinių ir tinklų išpildomosios (geodezinės-kontrolinės) nuotraukos; pastatų ašių nužymėjimas.

Teritorijų planavimas

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektai (žemės sklypų sujungimas, padalijimas, atidalijimas, pertvarkymas); žemės sklypų pagrindinės žemės naudojimo paskirties keitimas; kaimo plėtros žemėtvarkos projektai.

Projektavimas

Pastatų ir patalpų paprastojo remonto, kapitalinio remonto, rekonstrukcijos projektai; pastatų ir patalpų paskirties keitimo projektai; naujų nekilnojamojo turto kadastro objektų formavimo schemos.

Interjero dizainas

Interjero stilistinės koncepcijos; 3D interjero vizualizacijos; interjero dizaino projektai; apdailos medžiagų ir interjero detalių parinkimas; autorinė priežiūra.

Konsultavimas

Konsultavimas NT teisinių santykių srityje; atstovavimas teritorijų planavimo, projektavimo, statybos srityse bei nuosavybės teisių į išlikusį NT atkūrimo procese; sutarčių ir kitų dokumentų rengimas.

Liko neatsakytų klausimų?

Kviečiame Jus išsamiau susipažinti su mūsų teikiamomis paslaugomis ir kreiptis į mus dėl Jums iškilusių klausimų.

info@kmcentras.lt

+370 604 19959

(85) 2600759

Kalvarijų g. 11-8, LT-09310 Vilnius

  ADRESAS

  Laisvės pr. 60-419, LT-05120 Vilnius

  DARBO LAIKAS

  I-V 8.30 - 17.30

  TELEFONAS

  +370 604 19959

  EL. PAŠTAS

  info@kmcentras.lt